Duhová houpačka aneb jakou hračku vybrat miminku?

15.07.2021

Asi všichni rodiče chtějí svému malému miminku dopřát pouze ty nejlepší hračky a vybavení do dětského pokojíčku. Takhle mladý človíček ještě nemá příliš rozumu, takže si nedokáže říct, jaké věci by potřeboval nebo naopak které věci se mu nelíbí. Pokud chcete svému čerstvě narozenému potomkovi udělat radost, a přitom mít jistotu, že se mu bude nová hračka líbit, pak byste se měli zaměřit na duhové houpačky. Na nich si miminko užije obrovské množství zábavy.

Jak může houpačka sloužit?

Duhová houpačka samozřejmě nemusí sloužit jen jako hračka na trávení volného času. Kvalitně vyrobená houpačka nabízí mnoho dalších způsobů využití. Pro kojence se například stává prolézačkou, zatímco větší děti mohou hračku použít jako tréninkový prostředek k vylepšení stability a držení těla. Kromě toho se dá houpačka obrátit spodní stranou nahoru, čímž rázem získáte velmi pevný stoleček. Díky rozvinuté dětské fantazii se z houpačky může stát také domeček pro panenky nebo postýlka. Starší synek ji zase může použít jako fotbalovou branku.

Z čeho je vyrobena?

U produktů určených pro malé děti se na kvalitu výroby a samotný technologický proces klade obrovský důraz. Nejinak je tomu také u duhových houpaček, které jsou vyrobeny ze dřeva neošetřeného jakýmikoliv chemickými prostředky. Jednotlivé barevné odstíny jsou navíc odolné vůči oděrkám a snadno se čistí mokrým hadříkem. Všechny příčky jsou k tělu houpačky připojeny maticí a šroubem, díky čemuž mají duhové houpačky nosnost až 100 kilogramů.

Kde houpačku koupit?

Hračky a pomůcky pro děti nakupujte pouze ve specializovaném e-shopu, kde se můžete spolehnout nejenom na kvalitní produkty, ale také příjemné poprodejní služby. Kromě barevných houpaček se v prodejním portfoliu nachází například pikler triangle, Montessori válec s kuličkami, Montessori skluzavka nebo Montessori žebřík. Veškeré zboží je vyrobeno z přírodního dřeva, takže se nemusíte o zdraví svých ratolestí obávat.

Piklerové triangel nebo další Montessori hračky udělají vašim dětem obrovskou radost. Nechte je hraním na houpačce rozvíjet senzomotorické vlastnosti a svalovou soustavu.