Dovolená Malta: Vyrazte za slunečními paprsky a křišťálově čistým mořem

13.02.2022

Dovolená na Maltě je tím pravým pro každého. Celé souostroví totiž nabídne skvělé možnosti, ať už hledáte aktivní dovolenou, poznávání, či třeba odpočinek. Gozo, Malta a Camino - tři ostrovy, přičemž každý z nich vás zláká něčím jiným.

Malta

Dovolená Malta může vypadat různě, záleží pouze na tom, jakou konkrétní destinaci si vyberete. Zatímco Malta je ostrovem plným turistů, kde vás čeká spousta zábavy a sluníčka, ostrov Gozo je o něco klidnější. Pyšní se zejména krásnou přírodou a klidnou atmosférou. Gozo je tedy správnou volbou například pro rodiny s dětmi, ovšem i páry či partu přátel, kteří nevyhledávají rušnou společnost. Dovolená na Gozo vás okouzlí, čeká vás zde spousta krásných míst.

Pláže a koupání

Na ostrově byste si rozhodně neměli nechat ujít pláž Ramla. Na té je totiž specifický oranžovočervený jemný písek, který se dále od moře proměňuje v písečné duny. Užijete si místní krásné scenérie se zelenými skalnatými kopci, kam mnoho turistů nezavítá. Dovolená na Maltě může být klidná, ovšem nikoliv nudná. Za návštěvu také stojí malebné městečko Xlendi, kde se nachází také stejnojmenná zátoka. V tomto městě navíc najdete perfektní ubytování. Malta už na vás čeká.

Ubytování

Jestliže máte rádi klid, ale přesto chcete zůstat v centru dění, pak zvolte Arzella Apartments. Tyto apartmány na Gozo poskytnou komfort a místo pro odpočinek. Vybírat můžete z různých apartmánů, jedná se o rodinný apartmánový dům s devíti apartmány. Pokoje v Arzella Apartments jsou skvěle vybavené. Navíc sem můžete vyrazit i se svým domácím mazlíčkem, v ubytování ho rádi přivítají.

Důvodů, proč vyrazit právě na Maltu, je celá řada. Ať už je tím vaším jakýkoliv, neváhejte a vycestujte za sluníčkem, mořem a jedinečnou středomořskou kulturou.