Dezinfekce prostor před návratem zaměstnanců a klientů je nezbytná

03.12.2020

Ruční čištění je první volbou k provedení dezinfekce povrchů, ale pro potírání patogenů přenášených vzduchem a dezinfekci velkých ploch, je profesionální dezinfekce prostor ideálním řešením. Čištění a dezinfekce jsou základními opatřeními pro správce budov, aby zajistili bezpečnost oblastí kontaminovaných koronaviry a jejich rychlé navrácení k opětovnému použití.

Dezinfekce prostor
Dezinfekce prostor

Využijte profesionální službu dezinfekce prostor Praha

Bakterie a viry se mohou usazovat pod, nahoře a po stranách mnoha předmětů a nepřístupných oblastí, na které může být obtížné nebo nemožné dosáhnout pomocí konvenčních metod čištění. Čištění pomocí profesionálních mobilních přístrojů dosahuje širšího rozsahu povrchů než ruční čištění, a to včetně textilií. Dezinfekce prostor patří do rukou profesionálů.

Dezinfekce prostorů snadno a rychle

Profesionální dezinfekční služby disponují technikami, nástroji a nejvhodnějšími produkty k dezinfekci oblastí, aby byla bezpečná a co nejrychleji je vrátila k použití. Po dokončení si můžete být jisti, že čištění a dezinfekce byly provedeny pomocí schválených bezpečnostních postupů, nástrojů a produktů, které jsou v souladu s bezpečnostními předpisy. Tak můžete vaše zaměstnance, zákazníky a návštěvníky ujistit, že prostory jsou opět v bezpečí. Profesionální prostorová dezinfekce proběhne rychle a spolehlivě.

Jak dezinfekce probíhá

Speciálně vyškolení technici vyčistí a vydezinfikují místo pomocí speciálního vybavení, včetně osobních ochranných prostředků a schváleného povrchového dezinfekčního prostředku. Budou systematicky procházet kontaminovanými místnostmi a oblastmi a čistit všechny klíčové kontaktní body a povrchy. Tato dezinfekce je vhodná prakticky do všech prostor, jako jsou například dopravní prostředky, kanceláře, výrobní haly, zdravotnické prostory a další.

Chraňte své zdraví díky profesionální dezinfekci prostor.