Dětská rostoucí židle byla skvělou volbou

17.08.2021

Dětská rostoucí židle byla skutečně skvělou volbou. Pořídila jsem jí dceři, které jsou nyní dva roky a snaží se s námi alespoň v rámci možností stolovat u jednoho stolu. Zpočátku bylo velmi složité dceru udržet u talíře a jídlo bylo zkrátka všude jinde než v dceřině bříšku, avšak postupem času se začala situace zlepšovat a nyní již dcera jí velmi krásně sama. Dětská rostoucí židle tak v naší domácnosti nalezla skutečně obrovské uplatnění. Kromě toho jsem dceři pořídila také molitanový podsedák, který zvyšuje komfort sezení na této židli a dcera je naprosto nadšená. Aby také ne, když má na židli svůj oblíbený obrázek princezny a také své jméno.

Dětská rostoucí židle kromě jiného naprosto skvěle vypadá

Dětská rostoucí židle nabízí kromě celé řady neuvěřitelných funkcí také bezvadný vzhled, který naprosto pasuje do každého interiéru. Barevných provedení je u těchto židlí nespočet a vybrat si v moři barev bylo zejména pro mě velmi těžké, avšak nakonec zvítězila naše oblíbená růžová barva, která miluji já i má dcera. Na židli zároveň velmi oceňuji také 3bodové bezpečnostní popruhy, díky kterým se nemusím obávat pádu Sofie ze židličky.

Dítě se v židličce naučí správně sedět a stolovat

Dětská rostoucí židle nabízí skutečně velké množství výhod. Kromě toho, že je krásná na pohled je také velmi funkční, robustní a vysoká. Velmi snadno lze nastavit nejen hloubku sedáku, ale také jeho výšku. Rovněž lze manipulovat i s podnožkou. Dítě tak vždy v židličce sedí ergonomicky zcela správně a neničí si tak svá záda. Kromě jiného se dítě díky tomu, že je součástí jídelního stolu, u kterého stoluje zbytek rodiny naučí správně stolovat, a dokonce i lépe jíst, což je má vlastní osobní zkušenost.

Dětskou rostoucí židli bych tak rozhodně doporučovala každé mamince, která nechce mít doma pouze několikaměsíční záležitost, ale produkt, který vydrží i po mnoho dlouhých let.