Čištění filtrů pevných částic: Využijte profesionálních služeb

17.05.2022

Čištění filtrů pevných částic profesionálové zvládnou bleskově a spolehlivě. Vy pak můžete opět vyrazit do provozu, a to s filtrem pevných částic ve stavu nového kusu. Celý proces je přitom jednoduchý.

Čištění DPF filtrů

Čištění DPF filtrů může probíhat různými způsoby. K čištění můžete dodat pouze samotný filtr pevných částic, či využít i možnosti demontáže a montáže filtru. U první varianty filtr může vyzvednout pracovník u vás, či ho zašlete do servisu. V případě druhé varianty je třeba dostavit se do partnerského servisu, kde dojde k demontáži filtru, jeho vyčištění a následné montáži. V každém případě získáte protokol o úspěšnosti čištění a certifikát o provedených službách.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic probíhá bez mechanického narušení obalu DPF. Profesionálové se zaměřují na čištění různých filtrů - automobilů, kamionů, autobusů či průmyslových strojů. Využíváno je hydrodynamické čištění, které je nejúčinnější metodou. Účinnost čištění se pohybuje kolem 98-100 % hodnoty nového filtru. Navíc získáte záruku po dobu dvou let, či případně na 100 000 kilometrů.

Čištění DPF

Technologie čištění DPF se za poslední roky velmi posunula. Nejsou využívány pouze jednoduché DPF myčky, ale pokročilá multifunkční zařízení. Hydrodynamické čištění je nejrozšířenější metodou regenerace filtrů, která dokáže obnovit jejich výkon až na 100 %. Díky tomu je mnohem oblíbenější než jiné způsoby regenerace. Při čištění je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu do pohybu uvádí vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Jestliže potřebujete vyčistit filtr pevných částic, nemusíte si s tím dělat těžkou hlavu. Odborníci jsou připraveni vám vyhovět a nabídnou ty nejlepší služby.