Bachovy kapky pro psy zbavily Rexe štěkání

09.11.2021

Bachovy kapky pro psy během několika málo týdnů zbavili našeho Rexe únavného štěkání, které neobtěžovalo pouze nás, ale především pak naše sousedy, které Rexův štěkot doháněl k šílenství. Bydlíme totiž v panelovém domě, kde žijí většinou starší sousedé a jelikož chodíme s manželem do práce a Rex zůstává v bytě celý den sám, dává o sobě po právu vědět. Jeho štěkot je ovšem neutichající a velmi únavný. Nelze se tak divit tomu, že si celá plejáda našich sousedů na našeho Rexe stěžuje a žádá nás o rychlé vyřešení této prekérní situace. Po konzultaci s veterinářkou jsme dospěli k tomu, že by Rexovi mohli pomoci Bachovy kapky pro psy, které tyto problémy mimo jiné také řeší. Od chvíle, kdy je Rexovi pravidelně podávám, je štěkot mírnější a netrvá osm hodin v kuse, což je velký pokrok.

Bachovy kapky pro psy jsou opravdu úžasné

Bachovy kapky pro psy jsou až nepopsatelně úžasné. Nejenže zatočili s věčným štěkáním Rexe, které bylo opravdu obtěžující pro všechny naše sousedy, ale také zabránily do jisté míry smutku, kterým Rex trpěl pokaždé, když nebyl nikdo z nás doma. Rex je totiž velmi vnímavý a citlivý pejsek, který odloučení od své rodiny snáší velmi špatně. Díky Bachovým kapkám se ovšem situace zlepšila o 100 % a Rex je více v pohodě i když je doma sám. Rovněž je více šťastný, hravý, lépe se učí novým věcem a také je více koncentrovaný. Jsem ráda, že jsem tento zázračný elixír objevila a že se Rex cítí šťastněji než kdy předtím.

Ze silvestrovských oslav již nemáme obavy

Od chvíle, kdy používáme Bachovy kapky pro psy se již neobáváme ani silvestrovských oslav, které pro nás byly každý rok noční můrou. Oslavy příchodu nového roku u nás v ulici totiž doprovází velmi bujaré veselí, které často za doprovodu petard trvá až dlouho do rána. Rex a v podstatě ani já s manželem poté nemůžeme dlouho do noci zamhouřit oči, jelikož Rex kňučí a klepe se strachy. Nepomáhali ani utišující léky, a dokonce ani naše blízkost. Nyní je již situace naprosto odlišná a naše díky patří právě Bachovým kapkám pro psy.