Bachova květová terapie byla správnou volbou pro celou rodinu

20.04.2020

Naše rodina se již delší dobu potýkala s finančními problémy. Manžel přišel o zaměstnání kvůli svému dlouhodobě nepříznivému zdravotnímu stavu, já se musela starat o tři malé děti na rodičovské dovolené a k tomu všemu jsem po večerech jezdila uklízet kanceláře do svého bývalého zaměstnání, kde jsem dostala výpověď těsně před nástupem na mateřskou dovolenou a byla jsem nahrazena atraktivní a o poznání mladší zaměstnankyní. Když jsem se z této situace zpovídala své kamarádce, odkázala mě na terapii, která nesla název Bachova květová terapie a která se skládala z 38 základních esencí, které se vyrábějí tradiční metodou vaření či metodou sluneční. Díky tomu se jedná o zcela přírodní a nenávykovou terapii.

Bach Krizová esence RESCUE REMEDY
Bach Krizová esence RESCUE REMEDY

Bachova květová terapie zklidnila naši domácnost

Bachova květová terapie má blahodárné účinky nejen na dospělý organismus, nýbrž i na ten dětský a také zvířecí. Naše děti se rovněž dostali z nepříjemného napětí, které vládlo celou domácností a ten nejstarší začal ve školní lavici konečně podávat lepší výkony, než tomu bylo doposud. Můj manžel se po psychické stránce rovněž o poznání zlepšil a já stejně tak. Necítím se tolik unavená, beru každý den s nadhledem a věřím v lepší zítřky. Přece jen je ze všeho nejdůležitější zdraví.

Před důležitým dnem se hodí krizová esence Rescue Remedy

Před nedávnem se mi ozvala bývalá kolegyně z práce s tím, že by pro mě měla báječnou nabídku vedlejšího výdělku, a tak jsem neváhala a odhodlala se přijít na pracovní pohovor. Před jeho začátkem jsem si vzala krizovou esenci Rescue Remedy, která má za úkol zklidnit člověka v nouzové situaci. Bachova květová terapie je neskutečná v tom, že myslí skutečně na vše. A tak jsem pohovor zvládala na výbornou, jelikož jsem byla naprosto klidná a v podstatě smířená s tím, jak celá věc dopadne. Pracovní pohovor vyšel na výbornou a já nyní mohu pracovat částečně i z domova v rámci home office a za o poznání více peněz.