Vývoj plastových polotovarů a jejich prodej: Zvolte spolehlivého dodavatele

14.01.2022

Výrobky z plastu jsou velmi žádané, ať už se jedná o různé typy desek, tyčí či případně dalších hotových výrobků. Proto je důležité vybírat správně, abyste získali to nejlepší. Na trhu najdete širokou nabídku produktů.

Vývoj plastových polotovarů

U výrobce plastových desek je klíčová dobře vybavená laboratoř, která umožňuje neustálé inovace a zajištění jakosti produktů. Vývoj plastových polotovarů je na vysoké úrovni, dlouholeté zkušenosti pak umožňují vytvářet produkty přesně na míru podle klientových požadavků. Samozřejmostí je také používání pouze kvalitních materiálů a stabilizačních aditiv bez olova, kadmia a podobných látek. Permanentní proces monitorování zaručuje vysokou bezpečnost produktů, které jsou vedeny i v podobě vhodné pro pitnou vodu.

Logistika

Mepla nabízí nejen špičkový vývoj plastových polotovarů, ale také krátké dodací lhůty. Ty jsou umožněny díky velkým skladům, kde většinu artiklů najdete. Krátké dodací lhůty zaručuje také flexibilní produkce. I pokud máte specifické přání a vybraný produkt potřebuje úpravu či formátování na požadované rozměry, nebudete muset zbytečně dlouho čekat. Váš projekt tak můžete odstartovat velmi rychle.

Plastové desky

Výroba plastových desek je klíčovou záležitostí této společnosti. V nabídce najdete extrudované a lisované plastové desky z PVC, PP, PE-HD, či třeba lehčené desky z PVC. V sortimentu jsou zařazeny také tyče z různých materiálů, anebo si můžete nechat vyrobit hotové díly. Produkci lze přizpůsobit vašim požadavkům, takže získáte to nejlepší řešení. Kvalita polotovarů je přitom zkoušena ve vlastní laboratoři ve spolupráci s externími partnery, jedná se tak o velmi spolehlivého dodavatele.

Vybrat si na trhu to pravé není snadné, ovšem v nabídce tohoto výrobce najdete mnoho různých produktů vhodných pro výrobu v různých odvětvích.