Ubytování Příbram bylo velmi neobyčejné

05.09.2021

Ubytování Příbram bylo skutečně velmi neobyčejné. S manželkou jsme strávili příjemný týden v apartmánu, který byl jako vystřižený ze zámeckého prostředí. Dokonce jsme měli k dispozici také vířivou vanu, která se postarala o dokonalou romantiku. Dalo by se říci, že se jednalo o perfektní milenecký azyl. Příbram nás tedy s tímto typem ubytování vrátila minimálně o deset let zpátky v našem vztahu. Naší společnou dovolenou jsme si tak náramně užili se vším všudy.

Ubytování Příbram bylo velmi příjemné

Ubytování Příbram bylo skutečně velmi příjemné. S manželkou toto neobyčejné místo naprosto milujeme, a to nejen z toho důvodu, že oba dva milujeme horniny a minerály, které jsou s Příbrami spjaty již odjakživa, ale také z toho důvodu, že se nám líbí kultura tohoto neobyčejného města a také místní lidé, kteří jsou zde velmi příjemní a také ochotní. Penzion Příbram byl jen dalším důkazem toho, že v Příbrami panují velmi dobré mezilidské vztahy a lidé se k sobě navzájem umí chovat. S Prahou se toto místo nedá vůbec srovnávat.

Příští rok vyrazíme na dovolenou do Příbrami se svými známými

Ubytování Příbram nás nadchlo natolik, že příští rok na naší letní dovolenou vyrazíme společně se svými známými, které považujeme za svou rodinu. Jezdíme s nimi často také do zahraničí a na různé túry a sportovně založené dovolené a často společně také vybíráme ubytování. Penzion Příbram byl ovšem naší jasnou volbou ihned po dokončení našeho pobytu. Stačilo kamarádům poslat pár fotografií z místa a o naší letní dovolené bylo jasno s předstihem. Přátelům se místo velmi líbilo a nejen to, okouzlilo je také hornické muzeum v Příbrami, památník Vojna či krásná a dechberoucí Svatá Hora. Už nyní se nemůžeme dočkat další letní dovolené na tomto překrásném místě, které je napěchované spoustou zážitků a kulturních památek.