Fotokaravan se postaral o perfektní zábavu

27.09.2022

Fotokaravan se na našem firemním večírku postaral o naprosto perfektní a bezprostřední zábavu, která nás bavila dlouho do noci. Tento večer, který patřil naší firemní akci rovněž o některých našich kolezích prozradil mnohem více než bylo zdrávo. I ti největší "suchaři" se na tomto večírku bavili, a to nejen ve fotokaravanu, ve kterém předváděli často i velmi okázalé praktiky. Díky rekvizitám, které byli součástí fotokaravanu tak z tohoto večera vznikla řada opravdu nezapomenutelných fotografií.

Fotokoutek na svatbu byl skvělou volbou

Fotokoutek na svatbu byl opravdu skvělou volbou. Fotobudka na firemní večírek totiž vrhla naprosto jiné světlo. Lidé se v něm bavili, všude panovala obrovská legrace a každý v ten den zapomněl na pracovní problémy a starosti. Nejinak tomu bylo na naší svatbě, která se konala zrovna nedávno a na které tento fascinující pojízdný fotokoutek nesměl v žádném případě chybět. Byla jsem ráda, že mezi svatebčany sklidil tento nápad úspěch a že se ve fotokoutku každý fotil minimálně třikrát. Na můj svatební den mám tak opravdu nespočet vzpomínek, a to nejen v podobě fotografií z fotokoutku.

Fotobudka na svatbu potěšila i moji maminku

Fotobudka na svatbu velmi mile potěšila i moji maminku, která se v tento velký a významný den neváhala ve fotokoutku vyfotit snad s celou naší početnou rodinou. Díky tisku fotografií na místě se navíc každý hned mohl zasmát tomu, jak dokonalou a nezapomenutelnou fotografii si pořídil. Já osobně jsem se s manželem fotila ve fotobudce nejméně desetkrát. Každý nám logicky dával při focení přednost, a tak jsme toho v pokročilých hodinách naší svatby právem využili. Svatba se nám velmi líbila, fotografie na ní pořízené jen tak někdo opravdu nemá a jsem za tento netradiční způsob vzpomínky opravdu vděčná. Každému, kdo miluje zábavu tento způsob obohacení svateb rozhodně doporučuji.