Co je dual sim

06.10.2019

Co to vlastně je technologie dual sim? Pak vás pravděpodobně nenapadla možnost, že si také můžete výhodně zkombinovat dva tarify od různých operátorů. Tento zlepšovák přinášejí právě mobilní telefony dual sim. A tak nyní můžete například v rámci jednoho tarifu levně telefonovat, druhého tarifu zas využít pro brouzdání na mobilním internetu. Jaké přednosti mají mobilní telefony dual sim?

Principy pracování dual sim

Princip těchto telefonů je celkem prostý. Lehce dáte dvě SIM karty do dual sim telefonu a již jen využíváte nabízené služby. Nějaké překážky tu ale existují. Komplikace mohou začít již u výrobce telefonu, nebo vývojáře příslušného operačního systému. Možnost vložení dvou SIM karet musí mít jednak mobilní telefon, to je logické, ale především software mobilního telefonu. Poté, co jsou tyto předpoklady splněny, leží před vámi telefon dual sim.

Výhody mobilních telefonů s dual sim

Ideální propojení dvou tarifů je zdařilým pozitivem, jež umožňuje využívat výhody obou. Klady mobilních telefonů dual sim ocení také ti uživatelé, již využívají předplacených karet, a tak si musí pravidelně dobíjet kredit. Zřejmě již nikdy nebudou v situaci, že jim na žádné kartě nezbyde žádný kredit, a proto se nikomu nedovolají, ani nenapíšou SMS. Mobilní telefony dual sim si vynachválíte v ten moment, kdy si některou ze SIM karet zablokujete.

Pokud jste zatoužili po telefonu, jenž vládne těmito možnostmi, potěšíme vás následujícím skvělým sdělením. Mobilní telefony dual sim nyní opanovaly trh s telefony, a proto jsou telefony dual sim v nabídce téměř každého výrobce. A tak jsou mobilní telefony dual sim běžnou součástí skoro všech internetových obchodů. Specialista na prodej telefonů a příslušenství, e-shop supermobily.sk, má široký výběr mobilních telefonů dual sim.