3D animace eliminují riziko zklamání z výsledku

29.03.2020

Díky novým technologiím nabírá nový směr i obor marketingu a prezentace. A nemá jen komerční rozměr, i když ten je v souvislosti s nimi velice významný. Virtuální prohlídky ovšem otevírají i zcela nové dveře. Zprostředkují nahlédnutí i těm, kteří by jinak dané místo, prostor či objekt vidět nemohli. Dalším ohromným krokem vpřed jsou 3D animace.

K fotografování používáme i drony
K fotografování používáme i drony

Dostupná nedostupnost

I když je dnes na handicapované spoluobčany brán mnohem větší ohled, než tomu bývalo kdysi, pořád se najdou místa, která pro ně zůstávají nedostupná a nedosažitelná. Náročné výstupy, odlehlé hrady a zámky, nebo vyvýšená místa uprostřed měst a obcí. Virtuální prohlídky právě pro ně znamenají často jediný způsob, jak tohle vše alespoň vidět, když už ne zažít. Profesionálně zpracovaná prohlídka, k jejíž vytvoření se nejednou používají nejmodernější technologie včetně dronů nebo Matterport 3D kamer, dokáže poskytnout zcela věrohodný a úžasný vizuální zážitek.

Nové technologie otevírají nové možnosti

Součástí nových technologii jsou také 3D animace. Staly se velice oblíbeným nástrojem, který využívají zejména firmy, jejichž byznys stojí na budoucnosti. Díky 3D animaci dokáží svým klientům představit hotové dílo, aniž by cokoliv z něj bylo již na světě. Díky tomu se minimalizují nedostatky vznikající z nedostatečné představivosti na obou stranách. Animace je možné měnit, doplňovat, upravovat přesně podle přání klienta.

Nakoukněte pod pokličku

S virtuálními prohlídky se dnes setkáváme již poměrně pravidelně na webových stránkách a profilech na sociálních sítích u velkého množství firem. Mimořádné oblibě se těší u hoteliérů a restauratérů, jejich potenciál však objevili i v mnoha dalších, nejen komerčních, odvětvích. Není nic ojedinělého, že se jimi prezentují i města a obce, které kromě samotných prohlídek využívají také krásných panoramatických fotek. Vytvoření 3D virtuální prohlídky nabízíme v Praze a okolí.

Vše pak dobře poslouží také pro Google Maps, čímž se jak podnik, tak obec či město opět víc přiblíží svým návštěvníkům a klientům.