Blog o firmách

 

Firma může být jakkoliv zajímavá a progresivní, ale když není jasně definovaná její marketingová strategie, může se v záplavě konkurence rychle ztratit. Zejména v té šikovnější a údernější. Jasné zacílení je prvním a velice důležitým krokem k obchodnímu úspěchu. Obvykle je výsledkem práce celého týmu lidí.

Rozmach fotovoltaických elektráren s sebou přinesl potřebu nízkoztrátových transformátorů. Další jejich velkou výhodou je nízká hlučnost, takže vedle FVE najdou své uplatnění i v řadě speciálních aplikací, které vyžadují co nejnižší hlučnost. Ať už se jedná o jakoukoliv oblast působení, transformátory je nutné chránit před rizikem vzniku požáru....

Přestože se v poslední době od plastů ustupuje, jsou stále velmi žádané pro své specifické vlastnosti a svět se bez nich neobejde. Výroba plastů je proto velmi důležitá. Na trhu existují společnosti, které vám dodají plastový polotovar, a vy z něj pak můžete vytvořit finální výrobek. Tyto firmy si zakládají především na kvalitě produktu a dbají na...

Bez kvalitního a profesionálního ozvučení se neobejde žádná společenská nebo firemní akce. Dobrý zvuk ve velké místnosti je základ. Určitě také chcete, aby se v místnosti všichni dobře slyšeli. Se skvělou zvukovou technikou bude úspěch vaší akce zaručen. Využijte pronájem zvukové techniky, kde máte záruku, že všechny komponenty budou na té nejlepší...

Vedení účetnictví - to je strašák nejednoho začínajícího podnikatele. Jistě, moderní účetní programy zvládnou hodně práce za vás ale i tak je hodně podmínek a zákonů, které osoba, která účetnictví vede, musí znát. Pro větší firmy je tak vždy lepší mít po ruce šikovnou účetní. Nebo myslíte, že byste to zvládli sami?

Přemýšlíte o tom, že byste váš projekt posunuli o úroveň výš? Nezapomeňte, že etikety jsou často to první, čeho si váš zákazník na produktu všimne. Výroba samolepících etiket vám umožní získat náskok před konkurencí a výrazně ušetřit za práci i prostředky při označování produktů.

Stavební stroje, které se využívají v pozemním stavitelství, určitě znáte. Možná ale tak úplně nevíte, k čemu všemu se dají využít. Pojďme se na ně podívat blíž, rozdělit si je a dozvědět se na co se vlastně používají.

Díky novým technologiím nabírá nový směr i obor marketingu a prezentace. A nemá jen komerční rozměr, i když ten je v souvislosti s nimi velice významný. Virtuální prohlídky ovšem otevírají i zcela nové dveře. Zprostředkují nahlédnutí i těm, kteří by jinak dané místo, prostor či objekt vidět nemohli. Dalším ohromným krokem vpřed jsou 3D animace.